Aşağıda yer alan genel iş başvurusu formu ile, lokantamızla iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Başvurunuz için açık pozisyon mevcut ise değerlendirilip, size geri dönüş yapılacaktır. Eğer açık bir pozisyon mevcut değil ise, başvurunuz ilerleyen zamanlarda değerlendirilmek için beklemede kalacaktır.

Lokantamıza göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.

  Adınız ve Soyadınız:

  E-posta Adresiniz:

  Cep Telefonu Numaranız:

  Ev Telefonu Numaranız (İsteğe Bağlı):

  Varsa Mesajınız:

  CV Dosyanız:

  Not: CV dosyanız maksimum 10 MB boyutunda ve sadece doc, docx ve de pdf formatlarında olabilir.

  Neden Genç Et Lokantası?

  Genç Et Lokantası faaliyet gösterdiği lokanta sektöründe, modern İnsan Kaynakları Yönetimi anlayışını benimseyen, herkesin çalışmaktan gurur duyacağı bir şirket olmayı amaçlamaktadır.

  Çalıştığı sektörün dinamik yapısı, İnsan Kaynakları yapısına da yansımıştı. Sektöründeki değişimi ve gelişimi yönetebilen, Genç Et Lokantası’un hedef ve stratejilerini benimsemiş, yenilikçi, müşteri odaklı, planlama yönü kuvvetli, sürekli hizmet kalitesini artırmaya yönelen, takım çalışmasına yatkın, motivasyonu yüksek, kendine güvenen, liderlik özelliklerine sahip güçlü bir kadroya sahiptir.

  Çalışanlarına değer veren, başarılarını paylaşan, güvenilir bir organizasyon yapısına sahip olan Genç Et Lokantası, çalışanlarının kendilerini geliştirmeleri ve potansiyellerini gerçekleştirmeleri için uygun ortamı sağlar. Genç Et Lokantası, çalışanlarına fırsat yaratmanın, sahip olduğu vizyona ulaşmada en önemli unsur olduğunu bilir.

  Bu anlayışı sonucunda, çalışanlarına sağladığı eğitim ve gelişim imkanları, liderlik özelliklerini ortaya çıkarma ve kullanma konusunda destek olması ile her bireyin çalışmak isteyeceği, mükemmel bir okuldur. Bunun en önemli sebebi Genç Et Lokantası’un müşterileriyle olan direkt ilişkisidir. Şirketimizde çalışan genç arkadaşlarımız şirketimizin faaliyet gösterdiği dinamik piyasayı çok yakından tanıyabilecekler, gelecekteki kariyerleri için sağlam bir temel kurabileceklerdir.

  Kariyer Yönetim Sistemimizde içeriden terfi, Genç Et Lokantası kültürünün en önemli parçalarından birisidir. Tüm üst düzey pozisyonlar, yöneticiliğe ilk adımlarını bizim şirketimizde atan kişiler tarafından doldurulmaktadır. Bu nedenle, yeni mezunların ve en iyilerin işe alınması bizim için çok önemlidir. Bu amacımıza, işe alım sürecimizde kullandığımız yetkinlik bazlı mülakatlar ile ulaşmaktayız.

  İnsan Kaynakları alanında vizyonumuz; Genç Et Lokantası vizyon ve misyonu doğrultusunda; hedeflerimize ulaşmak için gerekli yetkinliklere sahip iş gücünü çekmek, geliştirmek ve sürekliliğini sağlamaktır.

  Eğitim seviyesi yüksek, kendisini sürekli geliştiren, yenilikçi, motive, liderlik vasfı yüksek çalışan profiline sahip olmak bizi daima ileri götürecektir.

  İşe alımda aday veritabanımızı, iş ilanları ve web sitemizden başvuruları gibi pek çok kaynak oluşturmaktadır. Yetkinlik bazlı mülakatlar ve yetenek testlerimizle en doğru adayların işe alımını gerçekleştiririz.